Cam Filmi

Firmamızda uygulanmakta olan cam filmleri yolcuları ve aracın iç aksesuarlarını güneşin kanserojen UV ışınlarından koruyacak şekilde üretilmiştir. Cam filmi uygulaması UV ışınlarını %99 oranında bloke ederken, aracın içine giren ısıyı da renk tonuna göre %30 ila %55 aralığında izole eder.

Cam filmi özellikle UV ışınlarına karşı ciltleri çok daha hassas olan bebekler ve bütün yolcular için önemli bir sağlık önlemi olmakla birlikte, sağladığı ısı yalıtımı ile özellikle sıcak günlerde sürüş konforunu ciddi şekilde arttırmaktadır. Aracın içine ulaşan güneş ısısı cam filmi sayesinde azaldığı için aynı zamanda kabinin içinin iklimlendirilmesi de kolaylaşmakta ve klimanın verimliliği de artmaktadır. 

Uygulamakta olduğumuz cam filmleri dayanıklı yapıları sayesinde bir pasif güvenlik önlemi olarak da işlevsellik sağlamaktadır. Olası bir kaza halinde camları tek parça halinde tutarak yolcu kabinine doğru patlamalarını engelleyerek yolcuların bu sebepten yaralanma ihtimallerini minimize ederler. Aynı şekilde olası bir kapkaç veya hırsızlık girişimi esnasında da cama sağladıkları ekstra direnç sayesinde aracın içerisine ulaşılmasını güçleştirirler.

Son olarak cam filmlerinin araçların dış görünüşüne çok büyük estetik katkı sağladıkları da genel kabul görmüş bir kanıdır. Herhangi bir aracın fabrika kataloğunu incelediğinizde çok büyük ihtimalle aracın camlarının karartılmış olarak görsellendiğini göreceksiniz. Hem estetik, hem de mahremiyet anlamında uygulatmak istediğiniz cam filmini herhangi bir kalite farkı olmadan farklı ton seçenekleri arasından zevkinize göre seçebilirsiniz.

Cam filmleri de bir çok ürün gibi çok farklı kalitelerde sunulabilir. Kalitesiz cam filmleri kısa süre içinde solma, renk değiştirme gibi sorunların ortaya çıkmasına sabep olması yanında çok ciddi sağlık problemlerini de berabarinde getirir. Kalitesiz malzemeden üretilen (çoğunluğu uzakdoğu üretim) cam filmlerinin yapışkanlarının içeriği sağlığa zararlı olabilir. Otomobilin iç kısmında ve her an güneş ışınlarına maruz kalan bu yapışkanlar otomobilin içindeki kişilerin saplığını ciddi şekilde tehdit etmektedir. Bu nedenle uygulamların mutlaka kalitesi bilinen, güvenilir marka ürünler ile yapılması gerekmektedir.

Uygulama yapan kişinin ustalığı, uygulama yapılan alanın steril olması ve kullanılan malzemelerin kaliteli bir montajı sağlıyor olması da dikkat edilmesi gereken diğer noktalar.

CAM FİLMİNİN UYGULAMA ÖZELLİKLERİ

Cam Filmi, bayilerimizde özel eğitimli personellerimiz tarafından uygulanır.Kesinlikle aracınızın camları ve kapıları sökmeden uygulama yapılır.Kullanılan filmler çizilmeye, solmaya, kalkmaya, kabarmaya ve soyulmaya karşı GARANTİLİDİR.

CAM FİLMİNİN FAYDALARI

Güneşin zarar veren UV ışınlarını %99 oranında bloke ettiği için, güneşten sizi ve sevdiklerinizi korur.Güneşin zarar veren UV ışınlarının, aracınızın torpido, koltuklar ve plastik aksamlarının solmasını engeller.Güneşten gelen ısıyı %25-45 oranında kestiğinden, konforlu bir sürüş sağlar ve klima sistemi daha az çalıştığı için yakıt ekonomisine katkıda bulunur. Bir kaza anında kırılan cam parçalanmadığı için sürücü ve yolcuların yaralamasını engeller.Parlamayı engellediği için karşıdan ve arkadan gelen araçların farlarının gözünüzü rahatsız etmesini engeller.
 

Whatsapp Destek

Markasızlar Keşan

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?