Antibakteriyel Detaylı İç Temizlik

Antibakteriyel Detaylı İç Temizlik Sistemi, kullanılmış otomobillerin iç mekanına ilk günkü temizliğini kazandırmak üzere hazırlanmış bir sistemdir.Antibakteriyel Detaylı İç Temizlik Sistemi uygulandığında otomobiliniz virüs, bakteri ve mantarlardan tamamen arınmış, sağlıklı bir otomobil haline gelir.

Uygulama

– Önce otomobilin tüm içi, koltukları, halıları, paspasları ve bagajı çok güçlü vakumla süpürülür.

– Koltuklar, halılar ve paspaslar otomobil için  özel anti-bakteriyel temizleyici maddeleri ile dezenfekte edilerek temizlenir, sonra durulama-emme işleminden geçirilir. Bu işlemlerle, kumaş ve halılar nüfuz etmiş kirden arındırılır, bu yüzeylerdeki bakteri ve mikropların %99,9’u öldürülür.

–  Özel “Leke Çıkarma Setleri” sayesinde bir varsa otomobilinizin iç mekanındaki lekeler çıkarılır. Döşemelerde, halılarda koku yapan kirler, özel koku giderici madde uygulanarak giderilir.

– Aynı işlemler bagaj içinde de uygulanır.

– Tavan, özel antibakteriyel temizleme maddeleri ile zedelemeden ve sarkmaya neden olmadan temizlenir.

– Ön torpido, enstrüman panosu, direksiyon, kapı fitilleri, hava kanal ızgaraları, vites konsolu ve kapı döşemeleri çok titiz ve detaylı olarak antibakteriyel temizlemeden geçirilir.

– Deri döşemeler, deriye hiçbir zarar vermeyen özel antibakteriyel deri temizleme maddesi ile temizlenir.

– Camlar içten ve dıştan antibakteriyel temizleyici ile temizlenerek dezenfekte edilir.

– Son aşamada otomobilin iç mekanı, ozonlanır. Bu işlemle kötü kokulara ve bulaşıcı hastalıklara yol açan virüs, bakteri ve mantarlar öldürülmüş olur. Otomobiliniz hem bir kez daha dezenfekte edilir hem de sinmiş kötü kokulardan arındırılır.

Neden Detaylı İç Temizlik?

Günlük yaşantımızda sürekli içerisinde bulunduğumuz araçlarımız her mekanda farklı bakteri ve virüslere ev sahipliği edebilmektedir. Ara sıra araç içerisinde solunuma bağlı olarak gelişen alerji, astım, öksürük, baş ağrısı gibi rahatsızlıkların sebebi araç içerisinde bulunan bu virüsler olabilmektedir. Ayrıca araç koltuklarına yapışan kirli lekelerinde çıkması için tek çare buhar ve vakum ile uygulanan, insan sağlığına zararsız bu temizlik ürünleridir.

Oto Detaylı İç Temizlik Nedir?

Antibakteriyel detaylı iç temizlik sistemi ile otomobilinizin içerisinde bulunan tüm bakteri ve virüsler temizlenir. Araç koltuklarına bulunan ve sizin çıkaramadığınız tüm lekeler yok edilerek orijinal haline getirilir. Araç içerisinde bulunan ve çıkmayan lekeler özel temizleme setleri ile dezenfekte edilerek temizlenir.

Araç Kokusunu Nasıl Engellerim?

Aracınızın içerisine sinen Sigara, alkol, yemek v.s. gibi kötü kokular araca yapılacak detaylı iç temizlik sistemi ile yok olur ve aracınız kötü kokulardan arındırılır. Kullanılan tüm temizlik malzemeleri ozon, çevre ve otomobil dostudur, insan sağlığına ise tümüyle zararsızdır.

Whatsapp Destek

Markasızlar Keşan

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?