Tavan Kumaş Yenileme

Günümüzde birçok tavan kaplaması 5-10 yıl süre zarfında sarkma eğilimi göstermektedir. Bu sarkmanın en yaygın sebepleri arasında ekonomik ömrünü doldurma, yanlış temizleme ürünü ile temizlik yaptırma, güneşin UV ışınlarından dolayı tavan kumaşının arkasındaki süngerin eriyerek toz haline gelmesi, aracın uzun zaman boyunca aşırı sıcakta kalması, sigara nikotini ve aracın camlar açık bir şekilde uzunca bir süre kullanılması sayılabilir. Sarkmış bir tavanın kumaş kısmının yeniden yapıştırılması söz konusu değildir. Çünkü tavan kumaşının arka kısmındaki sünger kısım eriyerek toz haline gelmiştir. Dolayısıyla tavanın, araç içerisinden çıkartılarak itinayla temizlenmesi , zımparalanması ve zemindeki bozuklukların giderilmesi gerekmektedir. Bu işlemin yapımı aşamasında son derece dikkatli olunmalıdır. Sökme ya da temizleme esnasında oluşabilecek herhangi bir hasarın geri dönüşü olmayabilir. Daha sonra mevcut tavan kumaşınıza en uygunrenk kumaş seçilerek yeniden kaplanması ve aracın içine tekrar monte edilmesi gerekir.

  Bazı Araçlarda Tavan Kartonunun araç dışına alınabilmesi için Ön veya Arka cam ya da orta konsolun sökülmesi gerekmektedir. Bu gibi durumlarda yukarıdaki fiyatlara ilave işçilik bedeli eklenebilir. (Jaguar, Volkswagen Jetta gibi..). Firmamız sizlere, konusunda uzman çalışanları ve aracınıza uygun renk seçenekleri ile bu konuda hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

 Oto koltuk kılıfı, araç koltuklarını leke ve kirden korur. Bu kılıflar, araç koltukları için özel tasarlanmış ve üretilmiştir ve aynı zamanda aracın oturma alanına doğrudan uyarlanmıştır. Söz konusu kılıflar genelde bir çok değişik araç tiplerine uyum sağlamaktadır.

Oto Koltuk Kılıfı

Oto koltuk kılıfı koltuklarınızı lekeden, kirden, aşınmalardan ve yıpranmalardan- yırtılmalardan koruyan, koltuklarınıza giydirilen kumaş veya deriden yapılan materyallerdir.Söz konusu kılıflar genelde bir çok değişik araç tiplerine uyum sağlamaktadır.

Koltuk kılıflarının rahatça geçirilebilmesi için genelde %100 polyester malzemesinden üretilir, bunun diğer bir nedeni ise, bu malzemenin esnek olmasıdır. Bu sayede hızlı ve kolayca değiştirilebilme imkanına sahiptir. Aracınızın koltuk kılıflarının elastik malzemeden olması, kullanımı çok rahatlatır. Bunun yanı sıra, farklı malzemelerden de, örneğin pamuk ve diğer sentetik maddelerden, üretim yapılmakta. Rahat, zevkinize göre bir koltuk kılıfı ve aracınızın koltuklarını otomatik ayarlayan uygulama sayesinde yolculuklarınız daha zevkli ve konforlu olacaktır.

Universal Oto Koltuk Kılıfı Nedir?

 Otomobillerin koltuk ölçüleri birbiri ile yakındır. Bazı şekil farklılıkları olsa da birçok otomobile uygulanabilen tek ölçüde koltuk kılıfı üretilmektedir. Bu durum maliyeti düşürüp seri üretimi arttırır. Koltuklarda bulunan şekil farklılıkları ise çekme germe işlemleri ile tolare edilebilir. Bu kılıflara verilen isim Universal koltuk kılıfıdır

ARACA ÖZEL KESİM VE DİKİM KOLTUK KILIFI

Arabanızın koltukları ile birebir uyum sağlayan araca özel koltuk kılıfları, patentli özel Airbag dikiş teknolojisi ile de güvenliğinizi riske atmayacak şekilde Airbag uyumlu olarak üretilmektedir. Yüksek kalite standartlı materyaller ile üretilen araca özel koltuk kılıfları, aracınızın ilk günkü gibi gözükmesini sağlar.

Whatsapp Destek

Markasızlar Keşan

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?